Larvik Akvarieklubb har flyttet inn i nye store lokaler på Tagtvedt-senteret. Klubben har nå Skandinavias største og fineste klubblokaler. En aktivt medlemsmasse som har mange års erfaring med fisk og planter fra alle verdens hjørner.

Foto: Tom Christoffersen, http://apisto.sites.no
Lørdag 7. mars holder Larvik Akvarieklubb åpent hus.
Denne lørdagen så kommer Norges og en av verdens fremste eksperter på arten apistogramma til oss og holder foredrag. Dette er klubbens egen Tom Christoffersen. Han har mange ekspedisjoner bak seg inn i Peru`s jungel på jakt etter nye arter.
Vil du lese mere om hans turer og ikke minst lese om mange flotte apistoer og se bilder, da kan du besøka hans hjemmeside.http://apisto.sites.no/
Program for dagen:
Kl. 1200 – Dørene åpnes
Kl. 1600 – Tom Christoffersen holder foredrag om Apistogramma.
Kl. 1800 – Stor klubbauksjon, hvor man kan ta med fisk, reker, planter og utstyr.
Så har du ikke vært å besøkt Larvik akvarieklubb, så er det bare å stikke innom innom mandag og torsdag fra kl 18:30
Da blir du tatt vennlig i mot av klubbens medlemmer.
Hver åpningsdag er det salg av pølser, vafler, brus og kaffe m.m
Du må være logget inn for å legge inn en kommentar.